NOWY PUNKT POBRAŃSzczecin - os. Bukowe
ul. Brązowa 6
tel. (91) 463-32-52

Medis Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 24
73-110 Stargard Szczeciński

Dojazd

Centralne Laboratorium MEDIS Sp. z o.o., znajdujące się w SPSK nr 1 w Szczecinie realizuje swoje usługi (badania laboratoryjne) w zakresie świadczeń zdrowotnych. W realizacji swych celów strategicznych Centralne Laboratorium jest ukierunkowane na potrzeby pacjentów: Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, praktyk lekarskich podstawowej opieki zdrowotnej i opieki specjalistycznej, pacjentów ambulatoryjnych, laboratoriów z terenu województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego.

Centralne Laboratorium pełni rolę pomocniczą i doradczą w stosunku do lekarzy, prowadzi niezbędne szkolenia wewnętrzne personelu medycznego oraz szkolenia dla odbiorców wyników badań. W zakresie działalności dydaktycznej prowadzi szkolenia i staże kierunkowe z poszczególnych działów diagnostyki laboratoryjnej dla lekarzy różnych specjalności i diagnostów laboratoryjnych.

Centralne Laboratorium utrzymuje partnerskie stosunki z lekarzami, pielęgniarkami iinnymi pracownikami SP Szpitala Klinicznego nr 1 Pomorskiej Akademii MedycznejPunkty pobrań

Reklama

Zapraszamy do nowego punktu pobrań

Szczecin - Słoneczne
ul. Rydla 37
(Dom Lekarski)
Nowy
punkt pobrań
na osiedlu
Słonecznym
Szczecin
ul. Rydla 37
(Dom Lekarski)
Godziny przyjęć:
pn.-pt. 8:00-11:30

Telefon:
(91) 464-50-36
(91) 464-19-22

Medis Sp. z o.o.  ·  73-110 Stargard Szczeciński, ul. Wojska Polskiego 24  ·  Copyright © 2012